Про нас

Економити на рекламі - всеодно, що зупиняти стрілки годинника і бути впевненим в тому, що економиш час!

Наша компанія є одним з провідних постачальників рекламно-сувенірної продукції в Україні з країн Європи та Азії.

Сувенірна продукція з логотипом

Сувенірну продукцію з логотипом, як правило, розповсюджують на різних масових заходах: виставках, презентаціях, при привітанні співробітників. Найпопулярнішими видами промопродукції є ручки, блокноти, щоденники, календарі.

Спеціалісти зазначають, що промопродукція працює набагато ефективніше, а ніж візитки та рекламні листівки.

Сувенірна продукція з логотипом позитивно впливає на думку потенційного покупця про торгову марку, є відмінним засобом нагадування про компанію. Також відмічено, що промопродукція стимулює ріст продажів.

Промопродукція повинна відповідати стилю й іміджу, а також напрямку діяльності компанії; відповідати тематиці майбутнього заходу.

Компанія Українська Рекламна Група реалізує промопродукцію, що стане ефективним і стабільним джерелом вашого успіху!

Бізнес-подарунки

Бізнес-подарунки, Київ це чи інші міста, вважаються невід'ємним елементом корпоративної культури компанії. Офісне приладдя, настільні набори, статуетки, трофеї, відомі марки кулькових і пір'яних ручок — ефективні бізнес-подарунки, що допоможуть підвищити увагу до вашої компанії.

Оригінальні бізнес-подарунки також підвищують цінність компанії в очах клієнтів і партнерів, закріплюючи позитивний імідж.

На думку психологів бізнес-подарунки не викликають роздратування і мають більш тривалу і ефективну дію у порівнянні з рекламними листівками, буклетами і плакатами. Крім того, сам факт дарування та отримання подарунків сприяє створенню сприятливої атмосфери для ділового спілкування.

Кращий вибір бізнес-подарунків ви можете знайти в асортименті компанії Українська Рекламна Група.

Корпоративні сувеніри

Корпоративні сувеніри займають важливе місце у маркетинговій стратегії кожної солідної компанії. Спеціалісти відносять корпоративні сувеніри до різновидів реклами, яка успішно працює в середовищі конкурентів. Такі елементи як ручки, запальнички, щоденники з логотипом компанії — ефективний метод нагадування про себе своїм потенційним клієнтам, це свого роду візитна картка компанії для співробітників, партнерів, чиновників, а головне - конкурентів.

Головне завдання, яке мають вирішувати корпоративні сувеніри - це створення позитивного враження. Тому вибирати сувеніри потрібно ретельно, особливо якщо ви дбаєте про свою репутацію. Акцент на оригінальність і якість в бізнес-подарунках - це, перш за все, турбота про власний імідж. Корпоративні сувеніри в асортименті реалізує компанія Українська Рекламна Група. Замовляйте найефективнішу  рекламу для успіху власного бізнесу!

ТОВ "Українська Рекламна Група" - це стабільний партнер для багатьох корпорацій та компаній, надійний постачальник рекламної продукції, котрий знаходить своє застосування як у щоденному ритмі бізнесу, так і на урочистостях. Дана продукція цікава і корисна практично всім компаніям, незалежно від напрямку діяльності. Це дозволяє підтримувати імідж компанії і підвищувати продажі.

Незалежно від того, яке завдання перед вами стоїть, наш широкий спектр рекламної подукції дозволить реалізувати найсміливіші концепції, завоювати повагу партнерів та бути завжди на висоті. Адже ми знаємо, що запропонувати, аби ваші ідеї та компанія в цілому виглядали привабливо та впевнено на ринку.

Потрібна якісна сувенірна продукція з логотипом? Звертайтеся!

 
 

Новини компанії

Пропонуємо замовити пластикові ручки під нанесення логотипу оптом за зниженою ціною!
24 вересня 2018 в 10:36

Пропонуємо Вам вигідну пропозицію - пластикові ручки під нанесення логотипу оптом з великою знижкою! Такий варіант відмінно підходить для тих, хто хоче справити гарне враження про свою компанію. Ручка з логотипом підходить…

 
Нам виповнюється 18 років! Ура! Тепер нам можна все!
22 вересня 2017 в 15:09

Для всіх наших замовників рівно опівночі з 28 на 29 вересня 2017 року стартує святкова, акційна програма: «Повноліття! Нам 18!» 18 днів, 18 годин і 18 хвилин робіть покупки і за підсумками, кожен, без винятків, отримає св…

 

Контакти

Українська Рекламна Група, ТОВ
(основний офіс)

03179, Україна, Київська, Київ, вул. Верховинна, будинок 80А
  • +38 (044) 361-82-XX

FB

 

Мапа

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create